teatrywarszawacom_2016_zapraszamy_do_TEATRU

Mateusz Damięcki

Mateusz Damięcki - aktor wszechstronny - teatralny, filmowy i telewizyjny. Występował w Teatrze Współczesnym i w Teatrze Syrena w Warszawie.
Czytaj dalej →

Wojciech Medyński

Wojciech Medyński ukończył Państwową Wyższą Szkołę Filmową im. Leona Schillera w Łodzi. Aktor teatralny i filmowy, impro.
Czytaj dalej →

Katarzyna Michalska

Katarzyna Michalska. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową im. Leona Schillera w Łodzi. Teatr Dramatyczny w Koszalinie, Teatre Nowy w Słupsku.Teatr KTO
Czytaj dalej →
Olga Sarzynska, aktorka Teatru Ateneum w Warszawie, fot. M. Jarosinski

Olga Sarzyńska

W 2007 roku ukończyła Wydział Aktorski warszawskiej Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza, posiada także wykształcenie muzyczne (II stopień Szkoły Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Warszawie w klasie fortepianu; śpiewa sopranem i altem).
Czytaj dalej →
HADRIAN TABĘCKI – kompozytor

Hadrian Tabęcki

Kompozytor, pianista, aranżer, producent muzyczny, reżyser i scenarzysta.
Czytaj dalej →
Jan Szurmiej fotografia.-M.-Górecki

Jan Szurmiej

Reżyser, aktor. Od wielu lat współpracuje z teatrami w całej Polsce, jako reżyser, inscenizator i choreograf.
Czytaj dalej →
portret fotografia

Małgorzata Potocka

Małgorzata Potocka - tancerka, choreograf i reżyser. Właścicielka Teatru Sabat. Autorka spektakli rewiowych.
Czytaj dalej →

Pascal Kaczorowski

Pascal Kaczorowski jest absolwentem Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu.
Czytaj dalej →
Adam-Pater

Adam Pater

Adam Pater jest absolwentem Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu.
Czytaj dalej →
karolina kirsz

Karolina Kirsz

Karolina Kirsz jest absolwentką Wydziału Reżyserii Dramatu Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, a także absolwentką Wydziału Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Wiedzy o Teatrze w Akademii Teatralnej.
Czytaj dalej →
Agata Życzkowska

Agata Życzkowska

Ukończyła Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi w 2001 r. Współpracowała m. in. z Iwoną Kempą, Waldemarem Zawodzińskim, Pawłem Szkotakiem, Adamem Orzechowskim, Thomasem Harzemem, Janem Zdrojewskim.
Czytaj dalej →

Jerzy Walczak

Jerzy Walczak jest aktorem Teatru Żydowskiego od ponad trzydziestu lat. Jest także aktorem filmowym – w ostatnim filmie Agnieszki Holland pt. „W ciemności” zagrał jedną z głównych ról – Jakuba Berestyckiego – chasyda o niezachwianej wierze.
Czytaj dalej →
Irena Jun fotografia Krzysztof Bieliński

Irena Jun

IRENA JUN - aktorka. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Od wielu lat związana z warszawskim Teatrem Studio. Wielokrotnie nagradzana na festiwalach i przeglądach teatralnych. Jest ceniona jako wybitna recytatorka i monodramistka.
Czytaj dalej →

Grzegorz Bral

Grzegorz Bral - aktor, reżyser, pedagog, twórca Teatru Pieśń Kozła. Od lat 90. pracuje jako nauczyciel technik aktorskich. Grzegorz Bral jest laureatem wielu nagród i odznaczeń.
Czytaj dalej →

Rafał Sisicki

Rafał Sisicki – absolwent Wydziału Aktorskiego PWST w Warszawie (1989) i Wydziału Reżyserii Akademii Teatralnej (2005).Występował m.in. w Teatrze im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku (1988-90), Nowym w Warszawie (1990-2002), Na Woli w Warszawie (1994).
Czytaj dalej →
fotografia Małgorzata Sikorska Miszczuk

Małgorzata Sikorska-Miszczuk

Małgorzata Sikorska-Miszczuk, dramatopisarka i scenarzystka, ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych oraz Gender Studies na Uniwersytecie Warszawskim. Jest absolwentką Studium Scenariuszowego PWSFTiT w Łodzi.
Czytaj dalej →
fotografia Doroty Ignatjew

Dorota Ignatjew

Dorota Ignatjew Absolwentka wydziału lalkarskiego we Wrocławiu 1992 i wydziału aktorskiego w Krakowie 1994. Asystentka Jerzego Grzegorzewskiego przy realizacji "Miasto liczy psie nosy" w Teatrze Studio w Warszawie i "Tak zwana ludzkość w obłędzie" w Teatrze Starym w Krakowie.
Czytaj dalej →
Wąsy - Wierzbicki Maciej

Maciej Wierzbicki

Maciej Wierzbicki Aktor teatralny i filmowy, urodził się 19 marca 1971 r. w Warszawie. Skończył aktorstwo w warszawskiej PWST w 1996 r.
Czytaj dalej →

Dołącz do grupy


Portfolio internetowe

Zamów własną stronę internetową www. Wysokiej jakości strony wizytówki, portfolio, blogi. Więcej:
więcej