teatrywarszawacom_2016_zapraszamy_do_TEATRU

Teatr Sabat

Logo teatru sabat

Teatr Sabat
Małgorzaty Potockiej
ul. Foksal 16, 00-372 Warszawa
tel. 22 826-23-55, 826-84-21
e-mail: teatr@teatr-sabat.pl
rezerwacje@teatr-sabat.pl
oficjalna strona www: teatr-sabat.pl
info: link

Spektakle

Pokochaj German

W Teatrze SABAT premiera scenicznej adaptacji widowiska muzyczno – baletowego, poświęconego twórczości wspaniałej, charyzmatycznej piosenkarki Anny German.
Czytaj dalej →

Dojazd


View Teatr Sabat in a larger map

Filmy / Trailery / Zwiastuny

fotografia teatralna warszawa

Bo to jest miłość

Spektakl „Bo to jest miłość” to połączenie znakomitych arii z najbardziej popularnych operetek: „Wesoła Wdówka, Wiktoria i jej Huzar, Księżniczka Czardasza
Czytaj dalej →
tancerze fotografia

Rewia Forever

Rewia to najbardziej widowiskowe, najbardziej ekskluzywne ale też najdroższe widowisko jakie stworzono w historii rozrywki. To wspaniały i wszechstronny balet, piękne tancerki, olśniewające kostiumy, przebojowe piosenki.
Czytaj dalej →
foto tancerki

Pocałunki świata

Widowisko rewiowe, w którym pocałunek jest symbolem przyjaźni i łączenia się wszystkich krajów świata. Pocałunek, poprowadzi nas w muzyczno – baletową, pełną dynamiki podróż po świecie.
Czytaj dalej →
fotografia teatr sabat

Życie jest sceną

Całość zrealizowana została z wielkim rozmachem inscenizacyjnym. Udział w widowisku bierze cały ponad 30–sto osobowy zespół Teatru Sabat (aktorzy, wokaliści, tancerze). Przygotowywanych jest ponad 300 różnorodnych, efektownych kostiumów.
Czytaj dalej →
zdjęcie

Pocałunki Europy

Widowisko jest artystyczną, muzyczno-baletową podróżą po 27 krajach Europy. Wprowadza widzów w klimat i kulturę państw Unii Europejskiej poprzez taniec i piosenkę charakterystyczną dla danego kraju.
Czytaj dalej →